Bilge Adam Yorumları, Bilge Adam Hakkında Yorumlar

Bilge Adam yorumlarını diğer bloglarda da görmüşsünüzdür. Aslında çoğu yorum Bilge Adam kurs fiyatları hakkında, bazen de eğitmenler hakkında yorumlar okumuştum. Ben de size Bilge Adam'ın kendi sitesindeki "Başarı Hikayeleri" bölümündeki bazı öğrenci yorumlarını burada yayınlamak istedim.

Volkan Zeybek:

“Bilişim teknolojilerinde sahip olduğum bilgi birikimini profesyonel bir eğitim ile birleştirmeye karar verdim. Uzun bir araştırma sürecinden sonra sektördeki en iyi eğitim kurumunun Bilge Adam olduğunu anladım ve Sistem ve Ağ Uzmanlığı eğitimine kayıt oldum. Alanlarında uzman eğitmenlerle hiçbir ekipman sıkıntısı yaşamadan eğitim sürecimi tamamladım. Eğitimim süresince birçok iş görüşmesine gittim, birçok iş teklifi aldım. Yaklaşık 3 senedir de General Electrics Energy’de çalışıyorum. Aldığım eğitimin faydalarını hemen her gün görüyorum. Bu nedenle bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkese Bilge Adam’ı tavsiye ettim ve ediyorum.”

Sinem Zorlu:

“Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otelcilik mezunuyum. Taksim Elite Hotel’de Satış & Pazarlama Yetkilisi olarak çalışmaktayım. Bilge Adam İngilizce Bölümü öğrencisiyim. Uzman öğretmenleri ve laboratuvar destekli dersleri ve pratik amaçlı özel gezileri ile Bilge Adam’da öncelikle kaliteli bir eğitim, hayatımın her safhasında bana destek veren öğretmenler ve sınıf ortamında başlayan çok özel dostlar kazandığımı düşünüyorum.”

Alper Kaynak:

"Anadolu Üniversitesi İktisat bölümü önlisans mezunuyum. Sahip olduğum teknik alt yapım ile Bilge Adam Bilişim Teknolojileri Akademisi’nden aldığım eğitimi birleştirerek büyük ve farklı coğrafi bölgelerdeki sistem yapılarını yönetebilir duruma geldim. Tercihimi Bilge Adam Bilişim Akademisi’nden yana kullanmamdaki en büyük etki, Microsoft tarafından "En Başarılı Microsoft Yetkili Eğitim Çözümleri Ortağı" gibi birçok ödüle layık görülmesi ve bu durumun yanı sıra uzman kadrosu ile kaliteli, disiplinli ve akademik bir eğitim veriyor olmasıdır. Şu an Sentim Bilişim Teknolojileri şirketinde Sistem Destek Uzmanı olarak çalışmaktayım. Bilge Adam BTA’ya ve eğitim sonrası vermiş oldukları danışmanlık hizmetinden dolayı Kariyer Noktası’na teşekkürler..."

Bilge Adam hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi de paylaşmak isterseniz, "Yorum Yaz" bölümü sizi bekliyor. Özellikle Bilge Adam öğrenci yorumlarını bekliyorum.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !